w

Lidl przebija poprzeczkę i sprzedaje to teraz za jedyne 1,50 zł

Jedno opakowanie kosztuje aktualnie 1,50 zł, w zestawie 1+1 zapłacimy więc tylko 3 zł.


Walka cenowa pomiędzy Biedronką a Lidlem wciąż trwa, a sklepy z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień coraz bardziej przeceniają swoje produkty.

W sumie już od jakiegoś czasu ludzie tworzą memy, że niedługo oba markety zaczną nam płacić, aby tylko zrobić tam zakupy. I chyba rzeczywiście zbliżamy się już do tych magicznych kwot.

Cukier w Lidlu za 1,50 zł

Reklama

Te promocje w obu dyskontach jedynie idealnie pokazują, że rzeczywiście da się sprzedawać produkty w o wiele niższych cenach niż do tej pory. Chociaż w sumie klienci zaczynają już być zmęczeni tą całą walką.

Mimo wszystko cukier, którego używa praktycznie każdy w domu, zdecydowanie się przyda. Szczególnie gdy skorzystamy z tej promki na 1+1. Teraz bowiem cukier biały w Lidlu dostaniemy w tej promocji za 2,98 zł, z czego jedno opakowanie wynosi dokładnie 1,49 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/cukier-149zl-przy-zakupie-2-szt-bez-kuponow-kart-aplikacji-800525

Z tego, co piszą ludzie, nie potrzeba nawet żadnej aplikacji ani kuponów, aby skorzystać z tej promki. Obejmuje jedynie limit na paragon w postaci 2 sztuk na paragon. Ale jeśli ktoś potrzebuje więcej, to jak najbardziej można to rozbić na kilka paragonów.

Promocja ma trwać do jutra, czyli 24 lutego. Standardowo lepiej zajechać do sklepu o wcześniejszej porze, wieczorem może już nic nie być na półkach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne