w

Wódka jeszcze taniej. 8,99zł – Biedronka przełamuje granicę 9 złotych

Okazuje się, że da się jeszcze bardziej zbić cenę i to nie na 9,99 zł, a o złotówkę taniej. Cenówki są już przygotowane.


O taniej wódce pisze obecnie wiele osób, tak samo w mediach społecznościowych, jak i poza nimi. Cena 9,99 zł nie była jeszcze niedawno do osiągnięcia, a teraz to się zmieniło.

Jest tak samo dużo negatywnych, jak i pozytywnych komentarzy o tej konkretnej promocji. W zależności od odbiorców, co niekoniecznie dziwi.

A już 8,99 zł

Cena 9,99 zł za chwilę będzie nieaktualna. Jak informuje businessinsider, Biedronka ma przygotowane już cenówki z 8,99 zł, szczególnie w Łodzi. Na ten moment towar po takiej cenie nie jest jednak dostępny.

To się pewnie zmieni w ciągu najbliższych dni. Chyba że ta bitwa z Lidlem trochę odpuści. W tym momencie dwa sklepy prześcigają się w cenach. Raz jedni mają niższe ceny, raz drudzy. Tutaj temat jest o tyle trudny, że jednak chodzi o wódkę.

A wiadomo, Polacy mają często z nią problemy, o czym zdecydowanie trzeba pamiętać. Dlatego wiele osób negatywnie wypowiada się akurat o takiej, a nie innej promocji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne