w

mBank rozdaje klientom 600 złotych za wykonanie 15 transakcji

Jeżeli macie konto w mBanku, to możecie bez większych problemów odebrać 600 złotych.


Jasne, że banki zawsze jakoś to wszystko komplikują i sprawiają, że nie może być za prosto. mBank rozdaje ludziom 48 tysięcy punktów w programie „Bezcenne Chwile”. Dobra, nikomu to i tak nic nie mówi.

W każdym razie, po zamówieniu karty World Mastercard i wykonaniu 15 dowolnych transakcji dostajecie 48 tysięcy punktów. Te punkty to na oko około 600 złotych do wykorzystania w ramach nagród, jakie przygotował bank.

mBank i 600 złotych

Pewnie na to natraficie prędzej, czy później, bo temat jest dość głośny. Nie da się dostać 600 złotych „do ręki”. Pozostają tylko nagrody, które ma mBank. Nie płacicie za wydanie karty. Można kartę po prostu zamknąć po zrobieniu wszystkiego – nie ma z tym żadnych problemów.

Czyli w wersji cebulowej:

  • Zamawiacie kartę
  • Dokonujecie 15 transakcji bezgotówkowych
  • Dostajecie 48 tysięcy punktów
  • Odbieracie nagrody
  • Zamykacie kartę

Co trzeba wiedzieć, podczas wypełniania wniosku o przyznanie karty należy zaznaczyć opcję z promocją o tych 48 tysiącach punktów.

Spoko opcja, o ile nie macie już konta. Obowiązuje to tylko nowych klientów, co oczywiście jest zrozumiałe, bo ich pozyskanie jest o wiele trudniejsze, niżeli utrzymanie tych obecnych. Ludzie ogólnie piszą, że nie ma z tym problemu, dlatego podajemy dalej. Nie mamy za to kasy, jakby ktoś się zastanawiał.

DołączObserwuj
Więcej z Różne