McDonald’s z zupełnie nową kawą i nowym smakiem McFlurry

Różne

Reklama

W McDonald’s dostępna jest już nowa letnia oferta, która wprowadziła nie tylko nowe McFlurry, ale też nową mrożoną kawę.


Mrożona kawa sama w sobie raczej nie wzbudza żadnych emocji. Co innego, gdy jest ona smakowa i w Maku nigdy wcześniej jej nie było. Natomiast wiele osób i tak bardziej ucieszy się na wiadomość o nowym McFlurry.

W zeszłym roku większość rzeczy stała pod znakiem mango, teraz mogło wydawać się, że pistacje zaczynają królować, bo nagle wszystko w sklepach ma smak pistacjowy. Ale Mak jednak stwierdził, że postawi na coś innego.

24 w cenie 12. Lidl z mocną propozycją, można łączyć dowolnie

Nowości w McDonald’s

Reklama

Do Maków trafiło właśnie nowe wiosenne menu, które wprowadziło oczywiście kawy mrożone itp, ale też przede wszystkim nowości takie jak:

Reklama
  • mrożoną kawę malinową z białą czekoladą,
  • McFlurry z posypką Milky Way.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@takitemat/video/7361405815258909984

Wiele osób na pewno będzie chciało spróbować tego nowego McFlurry. Choć ostatnio niektórzy narzekają, że lody zmieniły jakoś swoją recepturę i są teraz jakby bardziej wodniste, to i tak pełno ludzi wciąż je uwielbia. Za kawą z kolei nie każdy przepada, więc pewnie nie będzie cieszyła się taką popularnością.

Standardowo jednak oprócz tej nowej kawy z malinami i białą czekoladą, pojawiła się też zwykła mrożona kawa i karmelowa mrożona kawa.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej