w

Prywatny serwer Minecraft za darmo. Normalnie kosztuje 70 zł miesięcznie

Ludzie na Pepperze wyhaczyli całkiem ciekawą okazję na darmowy serwer Minecraft, z którego można korzystać dożywotnio.


Postawienie własnego serwera Minecraft to czasami nie lada wyzwanie. Zwłaszcza dla osób, które niekoniecznie chcą się bawić w wykupowanie hostingów i dbanie o to. Wiele osób bowiem często zmienia serwery i na dłuższą metę mogłoby to nie mieć sensu.

Fajnie jednak mieć swój własny prywatny serwer, na którym można pograć z najbliższymi znajomymi. A teraz na ScalaCube pojawiła się dobra okazja na całkiem prywatny serwer zupełnie za darmo.

Serwer MC zupełnie za darmo

Reklama

Jest to dobra opcja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z Minecraftem lub po prostu chcą na spokojnie pograć ze znajomymi. Okazja na darmowy serwer pojawiła się na stronie ScalaCube, która na co dzień zajmuje się hostingiem serwerów do różnych gier, m.in. Rusta, Terrarii, Valheim czy właśnie Minecrafta.

Jeśli wcześniej o niej nie słyszeliście – jest to sprawdzona strona. Dzięki promocji możecie teraz dostać dożywotnio serwer Minecraft z dostępem całodobowym. Ma on 6 GB pamięci RAM, a w regularnej cenie ten pakiet kosztuje w przeliczeniu około 72 złote za miesiąc. Jest więc nad czym się zastanowić.

Do wyboru jest kilka lokalizacji, w tym między innymi:

  • Polska
  • Niemcy
  • Francja
  • Kanada
  • USA (wschód/zachód)
https://www.pepper.pl/promocje/scalacube-darmowy-serwer-minecraft-247-6gb-ram-za-darmo-na-zawsze-polskaniemcyfrancja-itd-786017

Niestety jak zwykle przy tego typu okazjach – jest jeden haczyk. Z serwera mogą korzystać jedynie 2 osoby. Jest to więc oferta skierowana do osób, które bardziej cenią sobie prywatność. Mimo to darmowe serwery Minecraft piechotą nie chodzą, więc warto się zastanowić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne