w

Rossmann zrobił przecenę lepszą, niż te duże sklepy

Reklama

Rossman podejmuje rękawicę i też chce się włączyć do walki.


Obecnie o ten produkt biją się te największe sklepy, ale jak widać i Rossmann chce się pobawić. Zazwyczaj tam tego rodzaju artykuły są znacznie droższe, natomiast tym razem ma to sens. Jest to o tyle git, że nie ma limitów.

Większość sklepów przyzwyczajonych do masowego wykupowania wszystkiego w szybkim tempie wprowadza limity na dane rzeczy. A tutaj jest bez niego. Może Rossmann to mniejsza skala i mogą sobie na to pozwolić.

Można robić zapasy

Reklama

Jeżeli akurat kończy wam się pasta, Rossmann wychodzi z całkiem niezłą promką na Aquafresh. 2 złote za opakowanie to idealna okazja, jeśli chcecie na przykład zrobić zapasy pasty na przyszłość, a nie oszukujmy się – pasta do zębów to artykuł, który przydaje się dosłownie każdemu.

Żeby skorzystać z promki, nie trzeba mieć aplikacji Rossmann. Nie ma też ograniczeń na ilość sztuk. Jest więc to całkiem git oferta, choć wiadomo, można szukać po Amazonach jeszcze taniej.

Jeżeli akurat nie przepadacie za tą pastą, Biedronka ostatnio też przeceniła swoje pasty firmy Colgate. Co prawda trochę drożej, ale to też spoko cena jak na tę markę.

Promocja na pastę w Rossmannie obowiązuje tylko stacjonarnie, na stronie jest regularna cena, która wynosi 6,99 złotych.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne