w

Szare dresy Nike przecenione o 50%. Coś, co każdy ma swojej szafie

Te dresy Nike to absolutna podstawa w szafie wielu osób. Drugie tyle chciałoby je mieć. Teraz jest taka opcja po taniości.


Szare dresy mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Ale do noszenia tak po prostu, żeby wyjść na szybko i coś załatwić, naprawdę dają radę. Ewentualnie żeby pójść na siłownię czy wyskoczyć do Żabki zrobić zakupy.

Tyle że normalnie kosztują ponad 200 złotych. Całkiem sporo jak na coś, co raczej nosi się dość okazyjnie. No, chyba że jesteście tym typem człowieka, który ciągle chodzi w dresach. Też spoko – każdy ubiera się jak chce.

Mocna przecena na te dresy

Sklep Intersport rzucił mocną przecenę na te dresy. Normalnie kosztują 219 złotych, teraz można je dorwać za 109 złotych.

Ostatnio były podobne na przecenie, ale niewiele osób je kupowało z jednego względu – nie było tam znaczka. Teraz jest. Jak tego szukać? Wchodzicie na stronę Intersport i wpisujecie dresy Nike.

Jak ktoś takich szukał, to dobra okazja. W sklepach często są promki na takie dresy, więc można sobie polować ten tydzień i na luzie coś tam wpadnie.

Patrząc po komentarzach, to sporo osób skorzystało z promocji. Dlatego szybko wychodzą i już zaczyna brakować konkretnych rozmiarów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne