w ,

Bardzo mocna wypowiedź Takefuna o Ewronie: “Jesteś dz*wką, która dla pieniędzy zrobi wszystko”

Fanpage Grupa

Takefun bardzo mocno wypowiedział się o Ewronie w kontekście całej sprawy wokół jego współpracy.


Wydawało się, że ta sprawa już się zamknęła, ale jednak nie – influencerzy nadal wypowiadają się na temat Ewrona i jego postępowania. Na Twitchu nie za bardzo w ogóle można mówić negatywnie o innych partnerach TTV, natomiast na Youtube mało kto się tym przejmuje.

Dlatego wypowiedzi takie, jak Takefuna, pochodzą stricte od youtuberów. Twitch patrzy już nie tylko na samą platformę, ale nawet na to, co streamerzy robią albo piszą poza samym Twitchem. Przez to jest niewiele osób, które faktycznie mówią, co myślą.

Takefun o Ewronie

Wypowiedź Takefuna jest naprawdę mocna.

Klip: WOWZA

Temat tej wypowiedzi został poruszony chociażby podczas Aferek, podczas których obecny był Zony. Streamer przyznał, że w zasadzie się zgadza, bo z jego informacji wynika, że Ewronowi bardzo zależy na pieniądzach.

Ja się w 100% zgadzam, że to jest naprawdę człowiek, który strasznie kocha kasę, gdzieś tam ci ludzie z jego otoczenia też kiedyś do mnie pisali i właśnie pisali, że to widać w **uj (…).

Pozycja Ewrona na Twitchu jest naprawdę mocna i nawet ta sprawa nie dotyka jego community jakoś szczególnie. Choć rzeczywiście, od kilku miesięcy widownia Ewrona się nieco zmniejsza.

Streamer był jednak długo TOP 1, teraz zamierza streamować jeszcze więcej, więc pewnie wróci na szczyt. Mało kto jest w stanie streamować kilkaset dni bez żadnej przerwy.