w

“Doczekaliśmy się polskiej baseniary”, pisze jedna z polskich streamerek. “Wybieg fok” odpowiada inny streamer

Jedna z polskich streamerek zdecydowała się postawić na balkonie basen, to było kwestią czasu.


Wcześniej kilka polskich streamerek faktycznie robiło coś w stylu “streamów z basenu”, ale dziewczyny były ubrane i raczej traktowały to jako stricte jednodniowy “event” w formie żartu. W tym przypadku trudno powiedzieć, jak jest, bo VOD jest schowany.

Natomiast stream trwa i budzi kolejne kontrowersje. Czy taki był tego zamiar? Trudno powiedzieć, na pewno jest to coś, co zwróciło na siebie uwagę nie tylko streamerów i widzów, ale także innych streamerek.

Polska streamerka i basen

Jak pisze Shiianah, jedna z polskich streamerek na Twitterze:

Osobą, która zdecydowała się na taką transmisję, jest KlaudiaCroft – dość kontrowersyjna postać na polskim Twitchu, która kojarzona jest głównie z “przedłużanych”, podczas których streamerka robi sobie przykładowo wakacje. Czy to działa, jeżeli chodzi o ilość widzów? Stream z basenu zdecydowanie podniósł “peak”.

Ale równocześnie przybyło różnego rodzaju komentarzy, również tych nieprzychylnych. Ten jest obecnie zdecydowanie najpopularniejszy (więcej polubień, niż oryginalny wpis rozpoczynający temat):

Na streama przychodzą różne osoby, co chwilę jakiś streamer albo streamerka sprawdza, o co tam chodzi, ale dzieje się tam stosunkowo niewiele. Po prostu normalna transmisja, tyle że z basenem. KlaudiaCroft ma swoją niszę ludzi, którzy ją oglądają i raczej jest to skierowane do nich. Jest to na pewno jeden z zakątków Twitcha, który po prostu istnieje.