w

Xayoo ujawnia, jaką miał propozycję od High League. Ile mógł zarobić na przejściu z Fame MMA?

Podczas dzisiejszego streama Suchara, jeden z widzów spytał, dlaczego Xayoo zablokował walkę Holaka. Marcin przy okazji odpowiedzi wspomniał, ile proponowało mu High League


Sprawa z Xayoo Industries raczej jest już wyjaśniona i nie ma tam zbyt wiele do dodania. Wiele to na Twitchu nie zmieniło, przynajmniej na ten moment. Najwięcej stracił na tym Japczan, ale trudno nawet to stwierdzić, bo streamer po prostu nie streamuje.

Warto tutaj wspomnieć, że Japczan nigdzie się nie chowa – po prostu miał zaplanowaną operację oczu i prawdopodobnie niedługo będzie wracał na Twitcha. Dopiero wtedy okaże się, czy ludzie faktycznie będą o tym wszystkim pamiętać.

Xayoo o zablokowanej walce Holaka

Podczas dzisiejszego streama u Suchara jeden z widzów wysłał donację:

Niby śmieszna historyjka, ale walka Holaka zablokowana, bo wielki pan Marcin tak stwierdził.

Na to odpowiedział sam Xayoo, który wyjaśnił, jak to wyglądało. Sama wypowiedź jest dość wulgarna, ale nie pozostawia złudzeń, jeżeli chodzi o perspektywę Xayoo. Co ciekawe, pojawia się tam informacja o tym, ile High League zaproponowało Marcinowi za walkę.

Klip: https://www.twitch.tv/mokrysuchar

1.5 miliona złotych za wystąpienie Xayoo wydaje się naprawdę dużą, może nawet i rekordową kwotą. Na pewno jednak byłoby to coś głośnego i w przypadku Fame MMA jak najbardziej było głośne.