Dziewczyna przyznaje, że kłamała w sprawie screena o Boxdelu

Rozrywka

Reklama

Dziewczyna, która w tej sprawie odegrała bardzo dziwną rolę ponownie zabrała głos.


Dojście do tego, w jaki sposób myśli Olciak jest nie lada wyzwaniem. Dziewczyna, która nagrała i opublikowała słynny już wywiad ponownie zabrała głos. W jej filmie można chociażby usłyszeć, że pogłoski i plotki przedstawiła prokuraturze. Jak to komentował Sylwester „mocna zawodniczka”.

Sam ten materiał choć wydaje się ciekawy, to jednak nie został odebrany z jakimś niesamowitym zainteresowaniem. Po jednym dniu ma 15 tysięcy wyświetleń.

Reklama

To było faktycznie kłamstwem

Reklama

Powodem tak małych wyświetleń jest fakt, że Olciak93 straciła całą wiarygodność. Mało kto wierzy już w jej słowa, czy w ogóle jest zainteresowany tym, co dziewczyna ma do powiedzenia. Pada tam jednak informacja, która dotyczy pewnego słynnego już screena.

Sama Olciak93 utrzymywała, że screen jest ten fałszywy. I tak wszyscy to także opisali. W końcu ludzie zwyczajnie jej wierzyli.

Screen ten był prawdziwy, do czego przyznaje się dzisiaj sama dziewczyna.

„Powiedziałam, że screen jest fejkowy bo spanikowałam szczerze powiedziawszy. Nie wiedziałam, jak mam zareagować o informację o tym, że człowiek, z którym kiedyś kręciłam i był mi bliski wrzucił prywatne rozmowy, skrajnie wycięte z kontekstu do internetu.”

Screen ten był prawdziwy. Dalej pojawia się wytłumaczenie takiej, a nie innej narracji, choć mało kto jest tym szczególnie zainteresowany. Oczywiście można sobie włączyć film, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej