w

Friz pisze do jednej z dziewczyn z Twitcha, znanej też z TikToka. “Chce ją zagarnąć”

Friz również wpadł na “trop” jednej z osób, która ostatnio bardzo mocno działa na polskim Twitchu, choć sama nie ma jeszcze kanału.


Praktycznie cały polski Twitch doskonale wie o sytuacji Frania i Lizy. Ship ten jest często podkręcany i jak mówi Franio:

“To jest ship i ten ship jest do pewnego momentu. Jeżeli już się zdarzy to, co ma się zdarzyć, widzowie to zauważą, to już tego shipu nie będzie, cały hype opadnie. Wiadomo, że wszystkiego nie można mówić, ale kto jest dorosły, ten się domyśli o co chodzi, no z resztą często to w jakichś momentach na streamie widać (…)”

W każdym razie, Liza jest niesamowicie rozpoznawalna i mimo kontrowersji z nią związanych, dalej ludzie chętnie oglądają transmisje u Frania, na których występuje. Trudno ją jeszcze nazwać streamerką, ale zdecydowanie będzie obecna w polskim Internecie.

Nawet Friz do niej pisze

Franio podczas rozmowy z WiP Bros wspomniał, że do Lizy pisze nawet Friz:

“(…) Friz na przykład pisze, żeby ją gdzieś zagarnąć (…)”

Liza uczy się języka polskiego. WiP Bros sprytnie podpytało o Kraków i możliwe, że faktycznie za jakiś czas Ekipa Friza się powiększy o jedną osobę, ewentualnie z Lizą stanie się to samo, co z Przemkiem Pro – czyli otworzy swój własny kanał.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka