w

Co się dzieje z Japczanem po banie na Twitchu? Mokry Suchar: “Ma młyn na bani”

Japczan nadal pozostanie zbanowany. Wiadomo już na pewno, że nie jest to ban na 7 dni, pozostaje więc perm z możliwością odwołania się, albo bez takiej możliwości, ewentualnie zawieszenie po prostu na 30 dni.


Ban Japczana jest zdecydowanie jednym z głośniejszych, jeżeli chodzi o ostatnie miesiące na polskim Twitchu. Streamer nadal jednak niczego nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Powód zbanowania zostaje więc nieznany.

Inni członkowie Xayoo Industries również nie komentują sprawy, choć Mokry Suchar wspomniał, że Japczan obecnie jest na wakacjach i niektórzy mogą go spotkać. Wiadomo jednak, że nie jest to dla Japczana najłatwiejszy moment.

Skąd taka cisza?

Japczan kompletnie nie udziela się w mediach społecznościowych, nie ma go na Twitchu, nie ma go na Instagramie, Twitterze etc. Mokry Suchar wytłumaczył to bardzo krótko:

“No bo ma młyn na bani, no co. To lepiej, żeby teraz nic nie robił.”

Stream: https://www.twitch.tv/mokrysuchar

Sprawa z tym banem nadal pozostaje niewyjaśniona. Opcja, jakie nadal są to:

  • Ban na 30 dni
  • Permanentny ban z możliwością odwołania
  • Permanentny ban bez możliwości odwołania

Ale po tym wszystkim i tak można wrócić na Twitcha. W 2022 roku nie ma tak naprawdę banów, przynajmniej dla partnerów, czy też byłych partnerów, po których nie da się już dostać UB. Jedynymi wyjątkami są takie osoby, jak Dr.Disrespect, które zwyczajnie pozwały TTV.