w ,

Izak pojawi się dzisiaj w CAGE Fame MMA razem z Dubielem i Don Kasjo

Fot. https://www.instagram.com/izaklive/

Dość duże zaskoczenie, jeżeli chodzi o dzisiejszy wybór gości na Fame MMA.


Fame MMA z zaskoczenia poinformowało, że dzisiaj w CAGE’u znajdzie się nikt inny, jak Izak, popularny youtuber i streamer, kojarzony najbardziej z CS:GO, a ostatnio z Call of Duty Warzone. Pytanie, co będzie tam robił?

O tym, że w Fame MMA miał występować Pasha informowaliśmy już wczoraj. Co zabawne, “odgrzaliśmy” ten temat po czterech dniach, ale z jakiegoś powodu wszystkim to umknęło i dopiero po naszej informacji całe środowisko CS:GO się zorientowało, że w ogóle był taki temat.

Izak w Fame MMA

Nie należy tego traktować jako potwierdzenia walki Izaka, ani jego pojawienia się jako zawodnik. Natomiast być może streamer będzie w przyszłości pełnił jakąś rolę w federacji? Przykładowo komentatora albo jeszcze ciekawiej – poprowadzi całą galę?

Póki co można tylko się domyślać, o co może tutaj chodzić. Fame MMA nie ujawnia żadnych informacji na ten temat. Opis sugeruje jedynie, że będzie ciekawie. W tytule jest też wzmianka o tym, że jest to wydanie specjalne.

Przypomnijmy, że Fame MMA 9 startuje już za dwa dni, w najbliższą sobotę. Taki występ może sugerować, że Izak nie tylko będzie opowiadał o grach i e-sporcie, ale także odegra jakąś ważniejszą rolę w całym przedsięwzięciu. Sam CAGE rozpoczyna się o godzinie 19:00.