w

Jednego dnia OF, a drugiego zerwanie z ciążą w tle. Polska youtuberka QueenOfTheBlack rozstała się z chłopakiem

Jest to uniwersum, które co jakiś czas o sobie przypomina, ale jest kompletnie w tle wszystkich wydarzeń.


QueenOfTheBlack to popularna polska youtuberka, która miała już tyle różnych, dziwnych dram, że trudno je wszystkie zliczyć. Tak, czy inaczej, raczej wszyscy ją dobrze kojarzą i to bez względu na to, czy się o niej mówi, czy też nie.

Teraz ponownie zrobiło się o niej głośno, głównie na TikToku ze względu na zerwanie z chłopakiem. Może nie byłoby to takie niesamowite, gdyby nie fakt, że Julia ponoć jest w ciąży, co sama sugeruje na swoich Story.

W każdym razie, 15 lutego pojawiły się jeszcze klasyczne wpisy Julii:

Dwa dni później youtuberka zapłakana informowała o tym, że zostawił ją chłopak, sugerując we wpisach, że ten mógł odejść ze względu na ciążę.

QueenOfTheBlack zerwanie z chłopakiem

QOTB opublikowała na swoim Story nagranie z płaczem i informacją, że zostawił ją chłopak.

Video

To jednak dopiero początek tej historii. Potem pojawiły się Story, gdzie wprost jest sugestia odnośnie ciąży – już wcześniej para o tym wspominała.

„Pamiętacie, co pisałam na Story, że mamy dla Was dobre info? I wiecie co, zostawił mnie z tym samą (…)”

Czy to jednak prawda, czy bait – nie wiadomo.

W sprawie odpowiadał też chłopak, który groził opublikowaniem zdjęć bez cenzury. Trochę „XD” w momencie, gdy swoją działalność buduje się właśnie na pokazywaniu ciała, ale jest, jak jest.

Tej parze już mało kto wierzy, więc nawet do informacji o zerwaniu wszyscy podchodzą z dużym dystansem. Szczególnie, że narracja zmienia się co chwilę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka