w

Jedyna osoba z Ekipy, która może powiedzieć o tym, co się tam dzieje, odpowiada na pierwsze pytania

W Ekipie jest jedna osoba, która nie ma podpisanej żadnej umowy i spokojnie mogłaby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.


Wszyscy wiedzą, że Ekipa jest powiązana ze sobą umowami. Ostatnie dni były dla youtuberów bardzo intensywne, a to dopiero początek tej historii. Nikt jednak nadal nie wie, co tam właściwie się zadziało.

Na to pytanie może odpowiedzieć tak naprawdę jedna osoba. Reszta albo jest zobowiązana umowami, albo po prostu stoi po stronie Friza – a on sam w ogóle się na ten temat nie wypowiada. Naturalne jest więc, że sprawa stoi w pewnym sensie w martwym punkcie.

Kto może o tym opowiedzieć?

Jedyną osobą, która była w Ekipie, a nie ma podpisanych umów, jest Nowciax. Wiadomo, że sam stawia się po stronie „przyjaciół, którzy oświadczenie wrzucili”.

Na Instagramie youtubera znalazła się informacja skierowana do widzów. Jest to krótka odpowiedź odnośnie jego stanowiska. Wiadomo z niego, że jest po stronie osób chcących odejść z Ekipy, natomiast niestety nie pojawiają się w jego wypowiedzi żadne konkretne informacje odnośnie wewnętrznego sporu.

Video

Sam Nowciax podgryza Friza, między innymi podając dalej jego opis z Twittera. Tak wygląda to u Karola na Twitterze:

Natomiast Nowciax w jednym ze swoich wpisów napisał:

Na to wszystko odpowiedział Tromba, który prawdopodobnie nawiązuje tutaj do braku jakichkolwiek umów z Ekipą. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, a opinia publiczna zapewne na razie nie dowie się o tym zbyt wiele.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka