w ,

Jongmen vs Szeliga. Bardzo mocne słowa o zawodniku Fame MMA i żonie trenera

Jongmen już chwilę temu bardzo mocno wypowiedział się o Szelidze i jednocześnie jego obecnej partnerce, czyli żonie trenera.


Świat rapu przyzwyczaił nas do bardzo mocnych deklaracji i słów. Freak fighty sprawiły, że te środowiska zaczęły się ze sobą mieszać. Sytuacja Szeligi, który jest jednak częściej krytykowany niż chwalony, dała ludziom powód do wypowiadania bardzo mocnych słów.

Po stronie, która mocno wypowiada się o Szelidze, stanął chociażby Jongmen. Popularny raper, który przebywa obecnie za granicą i ponoć jest poszukiwany listem gończym, nie szczędził słów w stronę Szeligi, ale także jego partnerki.

Bardzo mocne słowa

Zachowanie pary Jongmen skwitował jako „kur…two”. To jedna z lżejszych rzeczy w jego całej wypowiedzi. Na równi raper postawił parę i konfidentów.

Video

Widać, jak duże emocje są w tym całym konflikcie czy też sytuacji ogólnie. W dzisiejszych czasach oczywiście wszyscy mówią o potencjalnej walce, ale Jongmen najpierw musiałby się uporać ze wszystkimi problemami prawnymi, by w ogóle myśleć o pojawieniu się w oktagonie.

Też nie jest tak, że wszystkie te konflikty czy mocniejsze słowa muszą się potem kończyć walką. Tak jednak wygląda ostatnio wiele różnych spięć.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka