w

Już 100 tysięcy osób zobaczyło, jak streamerka Twitch próbuje udawać “robaka”

Czasami na Twitchu naprawdę można znaleźć dziwne treści, szczególnie przeglądając najpopularniejsze klipy.


Najpopularniejsze klipy ze streamerkami Twitch potrafią zaskoczyć. Oczywiście część z nich dotyczy stricte gier, ale TOP 5 zazwyczaj wygląda bardzo podobnie – streamerki gdzieś na plaży w strojach kąpielowych tańczą, rozmawiają z widzami czy po prostu się kąpią.

Bywa jednak i tak, że nawet i na takich transmisjach stanie się coś nietypowego lub na tyle dziwnego, że praktycznie z miejsca zdobywa dużą oglądalność. Dokładnie tak było i tym razem.

“Co tu się dzieje” – to chyba najlepsze pytanie

Meowko to japońska streamerka, którą obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Jej kontent chyba najlepiej opisują najpopularniejsze klipy z ostatnich 7 dni.

Widać, że większość klipów nie zdobywa jakiejś ogromnej popularności. 3 tysiące, 2 tysiące wyświetleń to zupełny standard, jak na tak dużą ilość obserwujących. TOP 1 ma natomiast już 93 tysiące wyświetleń.

Co tam się stało? Dobre pytanie, na które trudno odpowiedzieć. To chyba miał być “taniec” polegający na udawaniu “robaka”, przynajmniej tak wynika z całego kontekstu sytuacji. Wyszło jednak dość dziwnie.

Nie należy się spodziewać po tym bana, bowiem standardowo mowa tutaj o plaży, na której według TOS stroje kąpielowe są dozwolone.