w

Kiedy Szymool zostanie odbanowany na Twitchu? Nowe informacje w sprawie streamera

Szymool na ten moment pozostaje zbanowany, natomiast jak sam mówi, rozmawiał już z supportem.


Szymool, prawdopodobnie rekordzista Polski w ilości permanentnych banów, kilka dni temu uzyskał możliwość złożenia odwołania. Wiele osób zastanawiało się, co z tym się dzieje dalej i streamer sam odpowiedział podczas ostatniej transmisji na Youtube.

W tym momencie nic nie jest jeszcze pewne, natomiast jest spora szansa na to, że Szymool raz jeszcze powróci na Twitcha. Faktycznie czuć brak jego streamów i lekkiego poddymienia czy kompletnie „przypadkowych” leaków.

Unban Szymoola – Kiedy?

Szymool podczas ostatniej transmisji wspomniał, jak wygląda obecnie sytuacja:

Wczoraj rozmawiałęm z suppoortem cały dzień, nie no, żartuję. Wymieniłem się wiadomościami z supportem i że muszę jeszcze trochę poczekać, bo coś tam. Nie wiem, gościu mi z translatora tłumaczył z angielskiego albo jakiegoś innego języka na polski i ch*j tak naprawdę wiadomo, ale wiadomość pozytywna, więc liczę na unbana.

Jeżeli unban miałby się pojawić, to już w najbliższym czasie, ale nadal nie wiadomo, czy jest to kwestia dni, tygodni, a może miesięcy. Widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość.

Co ogólnie u Szymoola? Raczej wszystko w porządku. Ma on doświadczenie w banach, walki na horyzoncie, więc raczej nie przeżywa tego jakoś niesamowicie. Ma nową partnerkę, kolejną Natalię, z którą wydaje się szczęśliwy i która wyjątkowo rozumie Twitcha i raczej nie będzie wyłączać korków.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka