w

Kolejny pozew w świecie Fame MMA. Tym razem ma go dostać jeden z youtuberów

W świecie freak fightów dawno nie było żadnego pozwu, więc przyszła pora to zmienić.


Od jakiegoś czasu bardzo głośno jest o Szalonym Reporterze. Jest to osoba, która zwracała na siebie uwagę już wcześniej, ale prawdziwy szał nastąpił po oskarżeniach, jakie youtuber skierował w stronę Roberta Pasuta.

Reporter wprost sugerował, że Pasut kupował sobie polubienia, by zgarnąć kasę w wyzwaniu jednego z bukmacherów. Ponieważ Robert ma obecnie bardzo dobrą opinię i nikt chyba nie sądzi, że ryzykowałby ją dla 60 tysięcy złotych, ludzie zaczęli grzebać.

Pozew w świecie freak fightów

Wykop szybko prześwietlił działalności powiązane z Szalonym Reporterem. Szczególnie zajęto się jego sklepem, który miał kilka luk. Oryginalny film został zdjęty w Polsce ze względu na skargę dotyczącą zniesławienia.

Materiał o nazwie „Szalony Dłużnik nie taki krystaliczny” oczywiście ma wiele kopii na innych kanałach, tego typu treści rozchodzą się bardzo szybko.

Szalony Reporter odniósł się do wybranych zarzutów na swoim filmie, który ponownie został skrytykowany. Pada tam także jedno, ważne zdanie:

(…) prawnik podał o zniesławienie, udowodnił, gdzie to zniesławienie zniesławia i pójdzie pozew, film został zdjęty i teraz mogę skomentować(…).

Autor nagrania może się więc spodziewać pozwu. Wykop szybko zareagował kolejnym znaleziskiem na ten temat:

Cała drama toczy się więc obok świata freak fightów i można się spodziewać, że jeszcze potrwa. Reporter ostatnio nawet dodawał na swoich mediach społecznościowych wpisy sugerujące, że jednak przemyśli swoje postępowanie.

Oczywiście Reporter jak każdy człowiek ma prawo się bronić przed zarzutami, również przed sądem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka