w ,

Koreański streamer LoLa koneserem “dziwnych” klipów ze streamerkami. Złota lista

Zastanawialiście się może ostatnio, jaki jest najpopularniejszy klip z LoLa na Twitchu w ostatnim miesiącu?


Wydawałoby się, że może to być jakieś zagranie z LEC czy innych profesjonalnych rozgrywek – nic z tego. Ostatnio wiele mówi się o Twitchu, o zasadach tam panujących, o streamach z basenu i próbami walki z tym. W Polsce tego typu najmocniejszym akcentem ostatnich tygodni można nazwać akcję Arquela, który zorganizował na swojej transmicji body painting.

“Twitch nie oszczędza amunicji na nagości, która choćby przez moment mignie na ekranie. Ja oglądający zwiastun filmu czy Gucio grający w szachy z przeciwnikiem o wyzywającej miniaturce. Tak mi wykiełkował pomysł w głowie, żeby zrobić jednorazowo BodyPainting w trochę ironicznie formie u siebie.”

Za granicą też się sporo o tym mówi. Nie o Arquelu, a streamach na Twitchu. Gracze LoLa. żeby zaakcentować obecną sytuację, po prostu chodzą w przerwach meczu po basenowych streamach.

Złota lista klipów

W efekcie najpopularniejszym klipem miesiąca na Twitchu w kategorii LoLa wcale nie jest świetne zagranie, a dokładnie to ujęcie, które na “livestreamfails” zostało nazwane “koreański streamer znajduje interesujący go klip”. Ponad 200 tysięcy wyświetleń ma bowiem ten filmik:

Temat został pociągnięty dalej na tyle, że modne zrobiło się dopisywanie swoich linków do listy i przekazywanie jej dalej. Streamerzy LoLa w przerwach od grania ustawiali sobie konkretne ekrany ze streamerkami, co zapoczątkował oczywiście wspominany Koreańczyk.

Te dwa shoty mają kolejno 214 i 188 tysięcy wyświetleń. Następny jest Tyler1 i dopiero dalej zagrania z LoLa.

Jeżeli chodzi o listę, która powstaje, to ta cały czas się rozwija, natomiast większość linków jest z niej usuwanych przez wzgląd na to, że te klipy bardzo szybko stają się popularne.

Czy to zabawne, czy pogrążające dla Twitcha, to już zależy, pod jakim kątem ktoś patrzy na tę platformę. Sytuacja jest jednak dość niecodzienna, a dyskusje odnośnie zasad TTV, regulaminu wkładania bielizny i wielu innych kontrowersji tylko nabierają na sile.