w

Książulo ocenił ją mówiąc o najgorszej pizzy w Polsce. Odpowiedź restauracji zaskakuje

Miesiąc po filmie „Najgorsza pizza w pl?” pojawiła się odpowiedź sieci, która była odpowiedzialna za najgorzej ocenioną pizzę.


Wiadomo, że content Książula nadal budzi emocje. Między innymi wśród restauracji. Jedne są bowiem oceniane jako świetne, inne potem mają spore problemy. Miesiąc temu Książulo nagrał film, który do tego momentu został obejrzany blisko milion razy.

Najgorzej została oceniona pizza z Biesiadowo w Warszawie. Problemów z nią było sporo. Konkluzja była taka, że pizza jest po prostu niesmaczna i nie było ochoty, by w ogóle jej próbować dalej.

Jakby ktoś nie widział, to kluczowy moment:

Video

Biesiadowo odpowiada na film

Wszyscy już chyba wiedzą, jaką siłę mają filmy Książula. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne. W przeszłości było wiele różnych odpowiedzi restauracji. Jedne pisały o pozwach, inne o zmianach. Tutaj podjęto decyzję o nagraniu osobnego filmu.

A w nim fanczyzobiorcy dostaje się za taką, a nie inną pizzę. Trochę to wygląda, jakby nauczyciel przyszedł do klasy i znalazł winnego. Pojawiły się też przeprosiny, ale forma tego jest przedziwna. To chyba pierwszy taki przypadek, żeby po filmie ktoś tak obrywał po głowie i to na wizji.

Video

Film: https://youtu.be/-PizwiGyr6k

Efekt został osiągnięty, wiec raczej temat nie będzie kontynuowany. Ale to pokazuje po raz kolejny, że Książulo ma ogromny wręcz wpływ na to, co jest podawane ludziom. Gdyby nie jego materiał, to pewnie dalej ludzie by to jedli.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka