w

Ludzie śmiali się ze streamerki Twitch kupującej stację benzynową. Teraz ona się śmieje, pokazując zarobki

Amouranth to bardzo nietypowa streamerka, która zasłynęła głównie kontrowersją i basenami, natomiast teraz jej kolejne ruchy wyglądają, jakby od lat pracowała w biznesie.


Pewnie kojarzycie, że Amouranth jakiś czas temu kupiła stację benzynową. Streamerka wywołała tym kolejną już dyskusję na temat jej osoby i decyzji, jakie podejmuje. Większość ludzi się z niej śmiała, ale jak pokazał czas, to był dobry pomysł.

Amouranth pochwaliła się, ile zarabia na swojej stacji. Oczywiście może być tak, że nie mówi całej prawdy, ale w przeszłości raczej nie miała tego typu skłonności. Ewidentnie widać, że ulokowała swoje pieniądze w dobrym miejscu.

Streamerka w zasadzie nie musi pracować

Streamerka w mediach społecznościowych pochwaliła się swoim kolejnym zakupem, pisząc, że łącznie stacja benzynowa przynosi jej około 500 tysięcy dolarów pasywnego dochodu. Łatwo sobie policzyć, że streamerka raczej nie musi pracować, ale i tak dalej zarabia ze swojego konta na OF.

Amouranth w tym roku wspominała, że powoli będzie odchodzić z OF i ogólnie z Internetu, bo choć bardzo to lubi, to nie czuje już z tego takiej satysfakcji, jak kiedyś. Warto tutaj wspomnieć, że jej zajęcie jest niesamowicie rozbudowane.

Ma kilka asystentek, które ciągle odpisują ludziom, cały czas wynajmuje studio do prowadzenia streamów i jednocześnie boryka się z kolejnymi banami od różnych platform, które uznają jej content za zbyt wyzywający.