w

Mąż rozstał się z Marianną Schreiber, zawodniczką Clout MMA

Marianna Schreiber, zawodniczka Clout MMA i żona polityka PiS, wczoraj pisała, że nie może zasnąć. Dzisiaj wiadomo już dlaczego.


Łukasz Schreiber oficjalnie poinformował o chęci rozstania się ze swoją żoną, zawodniczką Clout MMA. Natomiast wczoraj Marianna w swoich mediach społecznościowych pisała, że nie może zasnąć. Wygląda na to, że nie chodziło wcale o Clout MMA.

Wiele osób podejrzewało, że tak się może zakończyć. Szczególnie że działalność Marianny coraz częściej wpływała na samego polityka.

Łukasz Schreiber rozstaje się z Marianną

W mediach pojawiła się wypowiedź polityka, który wprost mówi o podjętej decyzji rozstania i rozmowach o separacji.

Stanowsko Łukasza Schreibera:

Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji.

Rozmowę przeprowadzał serwis metropoliabydgoska.pl, więc padły tam pytania konkretnie o Bydgoszcz:

Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania.

Natomiast finał tego jest taki, że Łukasz Schreiber i Marianna Schreiber się rozstają.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka