w

Najbardziej odklejony streamer Twitch, który nie ma żadnych granic. Ciemna strona Kicka

W świecie streamingu dzieją się różne rzeczy. Jedne przechodzą bez echa, o innych mówią dosłownie wszyscy.


Może część będzie kojarzyć streamerów IRL, którzy jeżdżą chociażby komunikacją miejską z odpalonymi donejtami na głośniku. Od tego wszystko się zaczęło. Około 2 tygodnie temu youtuber „penguinz0” nagrał film o streamerze i bardzo konkretnej sytuacji:

Ta jedna sytuacja dopiero jednak otwiera bramy do absurdu. W tym momencie wiele osób ze świata streamingu wprost mówi, że tego streamera powinno się absolutnie usunąć z przestrzeni internetowej. Dlaczego?

Najbardziej odklejony streamer?

Było to jeszcze w grudniu 2022. To samo w sobie nie jest jakieś niesamowite. Ale jak nawet Kick go banował, to możecie sobie wyobrazić, co tam się dokładnie działo. Niestety nie ma z tego żadnych klipów, ale może to i dobrze. To przykład tego, jak ktoś potrafi się „odpalić”, gdy nie ma żadnych granic. Na Twitchu SuspendaS robił normalne transmisje IRL i obserwowało go mniej, niż 5 tysięcy osób. Aż przyszedł Kick.

Druga afera dotyczyła sytuacji w pociągu. Streamer jechał komunikacją miejską i słuchał bardzo głośno odpalonej muzyki. Ludzie naturalnie zwracali mu uwagę, na co ten odpowiadał, że muszą się nauczyć angielskiego.

Najnowsza afera dotyczy jeszcze czegoś innego. Streamer miał dopuścić się całowania i ogólnie „dotykania” dziewczyny, która jest kompletnie pijana, wręcz nieprzytomna.

Z tego klip już się zachował, choć niewiele z niego wynika. Z innych, kolejnych nagrań widać, że dziewczyna reaguje, ale bardzo słabo.

Streamer notorycznie mówi rzeczy, które są na Twitchu bannable. To niestety ta ciemna strona, którą dopuszcza Kick. Ludzie zastanawiali się, czy Kick i jego luźny regulamin może mieć negatywne skutki i chyba tak właśnie to wygląda:

Kick wie, że streamer jest bardzo kontrowersyjny i jest szansa, że będzie to jedna z niewielu osób mająca tam permanentnego bana.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka