w

Odklejka TOP 2 polskiego Instagrama, którą komentują youtuberzy. Jest przed Frizem czy Wersow

Ostatnio w Polsce jest o tej postaci głośno, chociaż mało kto ją zna. Swego czasu dyskutowało się o niej w kontekście możliwych kupionych obserwujących. Dzisiaj ten temat nadal jest aktualny.


TOP 1 na polskim Instagramie to Robert Lewandowski. Za nim jest postać, która bardzo mocno dzieli Polaków. Caroline Derpieński to modelka, którą obserwuje ponad 6 mln osób i którą mało kto kojarzy. Ostatnio może nieco więcej ludzi, bo influencerka pojawiła się na kilkudziesięciu wywiadach.

W Polsce znana jest z tego, że obserwuje ją 6 mln ludzi i to w zasadzie tyle. Caroline opowiada o życiu w USA, o jej wielkiej karierze modelki i pieniądzach. Ostatnio bardzo popularny zrobił się jeden z wywiadów.

Nawet youtuberzy zaczęli komentować

Niektóre kanały commentary podłapały jej temat, inni ograniczyli się do wpisów na Twitterze. Pod urywkiem jej wypowiedzi pojawiły się komentarze o odklejce czy inne dość prześmiewcze uwagi.

Dlaczego „wykręca”? Influencerka opowiada między innymi o tym, że nie wychodzi z domu, gdy wartość jej ubrania nie przekracza 50 tysięcy dolarów. Nie kładzie się też spać w tanich ubraniach, bo źle się wówczas czuje.

W innych wywiadach można było usłyszeć, że na „najbiedniejszym” koncie ma około 3 mln dolarów. To dziwny przykład kogoś, kto przyjechał, namieszał, nie zmienił kompletnie postrzegania o nim i za chwilę wyjeżdża. Znowu na kilka miesięcy o Caroline będzie w Polsce cicho.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka