w

Pokimane ujawnia, że została ostrzeżona przez Twitch za swoją wpadkę podczas streama

Okazuje się, że Pokimane jednak została ostrzeżona za ostatnią swoją wpadkę.


Pokimane ostatnio była pod ostrzałem krytyki w związku ze swoją wpadką podczas streama. Przypomnijmy, że otworzyła link z treścią dla dorosłych. Wiele osób, także innych streamerów zwracało uwagę na to, że Poki powinna zostać zawieszona.

Cała sprawa wywołała na tyle dużo emocji, że stała się kartą przetargową dla wielu twórców w rozmowach z Twitch o zawieszeniach. “Dlaczego ona nigdy nie dostaje bana, a ja tak?” – pytali inni ifnluencerzy.

Pokimane otrzymuje ostrzeżenie

Okazuje się jednak, że Pokimane dostała od Twitcha może nie karę, ale ostrzeżenie. Na swoim Twitterze streamerka pokazała wiadomość, którą otrzymała po swojej wpadce.

Jak czytamy, dalsze naruszenia regulaminu mogą skutkować zawieszeniem. Czy to uspokoiło trochę całą społeczność? Średnio. Pozostali w takich wypadkach nie dostają żadnych ostrzeżeń i są zawieszani praktycznie z automatu nad 24 godziny, lub 3 dni.

Trzeba jednak pamiętać, że podobne wpadki zdarzają się Pokimane raz na kilkanaście miesięcy. Jest to jedna z osób, która nigdy nie otwiera żadnych linków z czatu oprócz tych, które przejdą przez jej moderację. Tym razem ktoś po prostu wszedł do gotowej listy i podmienił jeden z odnośników.