w

Polacy uwielbiają ten film na pomarańczowej platformie. Najczęściej oglądany w historii

Pomarańczowa platforma daje możliwość podejrzenia tego, co jest najpopularniejsze w danym kraju. I tak w Polsce wybija się jeden film.


W każdym kraju wygląda to nieco inaczej. W Polsce zdecydowanie wygrywa jeden film, który w sumie zdobył już ponad 200 milionów wyświetleń. Opublikowano go dobre 6 lat temu, a mimo tego nadal pojawia się jako rekomendowany.

W tym względzie ma sporą przewagę, bo w Polsce drugi najchętniej oglądany film ma 139 milionów odsłon na całej platformie. Dlaczego Polacy akurat ten jeden film oglądają najczęściej? W sumie trudno powiedzieć.

TOP 1 film w historii

Filmem, który jest w Polsce najpopularniejszy jest materiał Mandy Flores. Nawet demografia pokazuje, że około 30% wyświetleń tego konkretnego materiału pochodzi od Polaków. Można więc przyjąć, że nasz naród wyświetlił ten film około 60 000 000 razy. Te wyliczenia mogą być nieprecyzyjne ze względu na narzędzia ze stron trzecich, ale okolice 60 mln wyświetleń to naprawdę niezłe liczby.

Czy to dużo, czy mało – każdy musi odpowiedzieć sobie na to pytanie. Na pewno jest to TOP 1 najczęściej oglądany film w Polsce. I co do tego nie ma wątpliwości. Warto pamiętać, że ludzie często do tego pewnie wracali nabijając przez te 6 lat masę wyświetleń.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka