w

Polska streamerka o lęku społecznym. Ludzie wyciągnęli jej pokazywanie „argumentów”

Jedna z polskich streamerek Twitch podczas specjalnego programu mówiła o swoim lęku społecznym. Ma to nietypowe zakończenie.


wikivip_ to polska streamerka, która brała udział w jednym z programów na Twitchu. Nie byłoby w tym nic dziwnego czy niesamowitego, gdyby nie dość nietypowy obrót spraw. Klip, który został zmontowany, już poza samym programem obejrzano kilkanaście tysięcy razy.

Przeszło to przez chyba całego polskiego Twitcha, było komentowane przez każdą możliwą osobę. Powód? Z jednej strony mowa o lęku społecznym, z drugiej pokazywanie „argumentów” na teledysku.

O co z tym chodzi?

Reklama

Każdy wyrobi sobie opinię na ten temat taką, jak chce. Klip był widoczny u wielu osób. Tu przykładowo xth0rek:

Video

Twitch: https://www.twitch.tv/videos/2102927355

Szukając odpowiedzi, można się natknąć na ten klip, który został zrobiony na kanale samej streamerki. Jak twierdzi, ma do tego dystans:

Video

Twitch: https://www.twitch.tv/wikivip_

Wiadomo, wyszło dość specyficznie. Ludzie zaczęli to masowo wysyłać i trudno się im dziwić. Z tym klipem wiążą się jednak konkretne wytłumaczenia samej dziewczyny. To trwało kilkadziesiąt minut, natomiast jej stanowisko, skrócone:

Video

Według tego, co można usłyszeć, na teledysku streamerka miała zakryte „argumenty”. Pod samym teledyskiem znajdują się komentarze, jakich można się było spodziewać.

Jest to zresztą najczęściej odtwarzany czy też odtwarzany ponownie fragment z całego utworu. Opinii na ten temat jest cala masa, wypowiadało się sporo osób także broniących streamerkę. W tym chociażby Rock.

Video

Cały klip jest dostępny na jego kanale. Nic dziwnego, że tak to się rozeszło, że nawet powstały na ten temat całe debaty. Ale z drugiej strony może to i dobrze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka