w

Polska youtuberka kompletnie zaniemówiła po tym telefonie. “W życiu bym się nie spodziewała tego po tobie”

Lexy, jedna z polskich youtuberek podczas programu High League dostała bardzo specyficzny telefon.


Rundki pomiędzy dziewczynami na HL nie są jakieś niesamowicie emocjonujące. Tak już jest dłuższego czasu, w szczególności u osób pokroju Lexy. Youtuberka tak naprawdę nie miała żadnej dużej dramy, co wczoraj mogło się zmienić.

Podczas programu dostała bardzo specyficzny telefon od osoby, która jak mówi:

“On mi nawet groził jakiś czas temu, że puści jakieś tam właśnie haki, jakiś film, więc ja bym się nie zdziwiła, jakby on coś takiego zrobił”

Oczywiście ten fragment stał się niesamowicie popularny i już lata po TikToku, choć rundki były zaledwie wczoraj. Czy ogólnie działo się tam oprócz tego coś ciekawego? Raczej nie, choć Marcin Dubiel próbował poddymiać, a youtuberki rozmawiały także między innymi o Fagacie.

Osoby, które kompletnie nie orientują się w walkach na pewno będą się zastanawiały, o co na dobrą sprawę tutaj chodzi, więc w skrócie – HL to federacja, w której walczą dwie popularne youtuberki – Lexy i Natsu. Przed samą galą organizowane są “Rundki”, w ramach których poruszane są różne tematy, prowadzący odbiera telefony od widzów etc.

https://youtu.be/6t6QEt6W2AI

Telefon od byłego chłopaka

Lexy podczas rozmowy z Natsu miała telefon, który dosłownie ją zmroził. Youtuberka zdecydowanie nie spodziewała się, że dodzwoni się jej były chłopak sprzed wielu lat. Ewidentnie ma on sporo do powiedzenia i być może jest to dopiero początek tej sytuacji.

Źródło: https://www.youtube.com/c/HIGHLeaguePL

Temat ten stał się medialny, więc raczej nie skończy się to na tym jednym telefonie. Były chłopak Lexy ma w sobie sporo żalu, co słychać z jego wypowiedzi. Na pewno jednak też w tej relacji nie był fair.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka