w

Popo z Xayoo Industries też dokłada swoje trzy grosze w sprawie Boxdela i Nitra

Spór pomiędzy Boxdelem, a Nitrem nadal trwa. W filmie Nitra znalazło się sporo wypowiedzi innych youtuberów, którzy wprost mówili o raczej średnim zachowaniu Boxdela.


Obecnie widzowie wielu streamerów, czy youtuberów pytają swoich ulubionych influ o to, jakie były ich stosunki z Boxdelem. Nie ma nic dziwnego w tym, że jedną z zapytanych osób był Popo. Wiadomo było, że zna się on z Boxdelem i miał z nim sporo kontaktu.

Dlatego widzowie pytali o to, co na temat całej dramy Nitro vs Boxdel sądzi Popo. Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, członek Xayoo Industries zachował trzeźwy umysł w kontaktach z Boxdelem.

Popo o Boxdelu

Popo, jak mówi, nie traktował tego jako jakiejś wielkiej znajomości, znaczącej przyjaźni. I chyba to najlepiej pokazuje, że mimo różnych opinii o samym XI, jego członkowie wiedzą, jak wygląda ten cały biznes.

Klip: grubeszoty

Opinia o Boxdelu mocno się zmieniła po filmie Nitra, choć wiele osób było świadomych tego, że mimo wszystko youtuber faktycznie buduje relacje z innymi właśnie pod Fame MMA.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka