w

Rafonix ponownie dostał propozycję walki. Kto może być przeciwnikiem popularnego youtubera?

Rafonix po raz kolejny może wejść do oktagonu. Znowu dostał ofertę i bardzo poważnie rozważa jej przyjęcie.


Rafonix stoczył już kilka walk, choć zazwyczaj kończyły się one dość szybko. Najpopularniejszą walką było oczywiście starcie, od którego tak naprawdę zaczęły się te wszystkie gale. Marcin bił się z Magicalem, co wówczas śledził cały Internet.

Rafonix jest bardzo charakterystyczną osobą, która działa w sieci od lat i nic dziwnego, że nawet pomimo niezbyt ciekawych walk, nadal różne federacje składają mu oferty.

Rafonix może ponownie zawalczyć

Podczas ostatniego streama, Rafonix wspomniał, że ponownie złożono mu propozycję. Jego przeciwnik po raz pierwszy miałby być niższy od niego. Kto nim będzie? Tego póki co nie wiadomo. Rafon wyjawił, że ten ktoś walczył już raz przeciwko streamerowi Twitch.

Shot: B’Killer na Youtube

Walka ponoć miałaby się odbyć w listopadzie, przynajmniej teoretycznie. Kompletnie nie wiadomo, czy Rafonix przyjmie ofertę i zdecyduje się walczyć. Youtuber ma ogromny potencjał, natomiast jak wskazują widzowie, największą słabością jest jego psychika.

W każdym razie, Rafonix zrobił w życiu ogromny progres. Jeżeli ktoś pamięta walkę z Magicalem, to jest to teraz kompletnie inna osoba, myśląca przede wszystkim o rodzinie. “Teraz rodzina”.