w

Sylwester Wardęga zrobi sobie przerwę od Youtube? Po tym filmie wprost mówi, że musi odpocząć

Sylwester Wardęga ostatnio ma gorszy okres, pod jego filmami jest więcej negatywnych komentarzy, niż kiedyś.


Wardęga jest zdecydowanie jedną z najbardziej opiniotwórczych osób w polskim Internecie. Ludzie oczekują od niego bardzo dużo, nakładając dodatkową presję. Materiał o Fagacie został przez widzów przyjęty średnio, co trafnie podsumował Zebo – inny polski youtuber commentary.

Zebo nagrał 26-minutowy film na temat Wardęgi i jego zmian. Nie jest to film atakujący, a pokazujący, dlaczego ludzie mogą nie do końca rozumieć Sylwestra i gdzie sam Wardęga być może popełnił błędy.

Co na to Sylwester?

Pod filmem znalazł się komentarz Wardęgi, który sam pisze, że musi odpocząć i przemyśleć sprawę Youtube’a. Widać, że youtuber naprawdę zaczyna się przejmować opiniami, jakie pojawiają się w sieci.

Dużo celnych uwag. Dzięki. Trzeba po prostu odpocząć i się na poważnie zastanowić czy dalej mnie to kręci bo ostatnio czuję wypalenie. Udam się do lasu na przemyślenia

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić polski Youtube bez Wardęgi, natomiast może się to finalnie wydarzyć. Wiele mówi się o tym, że Sylwester wziął za dużo na głowę – jest odpowiedzialny za kontent wokół Fame MMA, za streamy i potem za swoje własne filmy.

Sprawa ta na pewno elektryzuje polską społeczność YT i trudno się dziwić. Sylwester był i nadal jest osobą, na której filmy czeka masa ludzi. Trudno jednak spełnić tak wielkie oczekiwania w momencie, gdy sam kanał nie jest jedyną działalnością.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka