w

Spina Lexy vs Nitro. Poszło o dymy na konferencjach, a raczej ich kompletny brak

Lexy miała dość niespodziewane spięcie z Nitrem. Chodziło o dymy, jakie youtuberzy generują na konferencjach.


Świat freaków w głównej mierze polega naturalnie na wszelkiego rodzaju dymach. Wiedzą to wszyscy, którzy śledzą tego typu wydarzenia. Ostatnio Nitro dość mocno wypowiedział się o Lexy w kontekście tego, że youtuberka w zasadzie nie musiałaby nawet pojawiać się na konfach, bowiem jej udział niewiele zmienia.

Zostało to wrzucone na TikToka i stało się viralem. Wypowiedź ta dotarła nawet do Lexy, która postanowiła odpowiedzieć youtuberowi.

Lexy vs Nitro

Nitro mówił o Lexy w kontekście jej walki z Pauliną Hornik. Youtuber na koniec dodał, że on również nie powinien przychodzić na konferencje, bo ma dokładnie ten sam problem.

Lexy odpowiedziała na tego konkretnego TikToka wskazując, że Sergiusz również nie dymi na konferencjach, natomiast youtuber sam to przyznał.

Faktycznie, ta dwójka nie jest niesamowicie „dymogenna”, jeżeli chodzi o konferencje, natomiast nie można powiedzieć, że nie generują oni zasięgów dla federacji. Z pewnością ilość sprzedanych PPV tak samo w przypadku Lexy, jak i Nitra jest dość wysoka.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka