w

Stream z ćwiczenia jogi na Twitchu z dodatkowym widokiem „dla koneserów”. Tak się zdobywa widzów

Wiadomo, że ujęcie każdego widoku jest niesamowicie ważne przy wykonywaniu tak trudnych ćwiczeń.


To normalne, że przy pokazywaniu różnych ćwiczeń przez trenerów ci umieszczają w swoich filmach różne perspektywy. Ustawiają się w różny sposób, pokazują wszystko bardzo dokładnie, by ludzie nie zrobili sobie krzywdy.

Najwyraźniej tak samo jest na Twitchu, bo ćwiczenie z unoszeniem nogi tylko pozornie może wydawać się proste. Nic jednak straconego. Jedna ze streamerek zadbała o to, by nic nie umknęło uwadze widzów.

Dodatkowy widok dla koneserów ćwiczeń

Streamerka po kilkadziesiąt razy unosi nogę, potem ją zmienia i robi dokładnie to samo. Tak wyglądają te streamy – oczywiście basen w tle jako zabezpieczenie przed ewentualnym banem. W tym streamie znalazło się coś wyjątkowego – widok, który daje możliwość wyróżnienia się na tle innych.

Da się? Oczywiście, że tak. Twitch prawdopodobnie zbanuje ten kanał, bo kamera po prawej stronie dosłownie niczemu nie służy, oprócz przyciągania ludzi. Szczególnie że to standard u tej streamerki.

Jej najpopularniejsze klipy to praktycznie tylko i wyłącznie tego typu rzeczy, czyli ćwiczenia na głównym ekranie i widok od tyłu na drugiej kamerze.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka