w

Streamerka Twitch uczy się basenowych tricków. 300 tysięcy wyświetleń

Reklama

Klip, który zdecydowanie stał się viralem. To małe przypomnienie, że basenowe streamerki nadal walczą.


Basenowe streamerki, które bazują swój content na ciele, mają naprawdę utrudnione zadanie. Twitch zrobił wszystko, by nadal były one na platformie, ale jednocześnie by dało się je w prosty sposób wyciąć i odseparować od reszty.

Alinity nadal jednak pokazuje, że da się osiągać spore liczby. To klip z nią w roli głównej w tym momencie osiągnął te 295 tysięcy wyświetleń, a liczba ta do wieczora zrobi na luzie ponad 300 tysięcy.

Streamerka nadal się uczy, jak to robić

Reklama

Pozycji na tych basenowych streamach jest całkiem sporo. Ta jest absolutnie podstawową. Jeśli ktoś się zastanawiał, czy dalej w ogóle te transmisje się odbywają, to tak, nadal jest tego sporo, choć większość przechodzi na Kicka.

Video

300 tysięcy wyświetleń. No cóż. Nawet nie trzeba się specjalnie wysilać, choć po jakimś czas mogą tutaj zacząć boleć plecy.

Ciężko stwierdzić, kto nadal to ogląda i po co. Twitch odchodzi od tego już tak mocno, jak tylko może. Ostatecznym krokiem byłoby zwyczajnie pozbycie się tych basenowych kategorii, ale nikomu się to nie opłaca. Tzn. te streamy często na siebie nie zarabiają, więc kto wie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka