w

Wystarczył jeden TikTok, by ta choinka została całkowicie wyprzedana w kilkanaście godzin

To kolejna rzecz, która została tak bardzo wypromowana przez TikToka zupełnie przypadkiem.


Trendy na TikToku zmieniają się bardzo szybko. Czasami trudno nadążyć za biegle zmieniającymi się tiktokowymi „obyczajami”, ale to chyba właśnie to szybkie tempo sprawia, że platforma tak prężnie się rozwija i wciąż zdobywa na nowych użytkownikach.

Ostatnio pisaliśmy o trendzie z Dabloonami, który powstał jakieś 3 dni temu. Cała zabawa jest już na tyle rozwinięta, że „podróżnicy” potrafią być już milionerami fikcyjnej waluty i posiadać ogromny majątek – KLIK. Teraz bardzo popularna stała się jeszcze choinka, która została wyprzedana ze sklepów w mgnieniu oka.

Choinka T27

Trendy na TikToku to już nie tylko filmiki. Powoli wychodzi to poza ramy i ludzie zaczynają zupełnie przypadkiem reklamować nawet produkty, które potem wyprzedają się w kilka godzin. Tak właśnie stało się z jedną choinką o nazwie „T27”.

Wystarczyło, że jedna osoba wrzuciła na TikToka filmik, na którym chwali się swoją nową zdobyczą na święta, by sprawić, że każdy zapragnie mieć w swoim domu zupełnie taką samą choinkę. Autorką oryginalnego filmiku jest mermaid1723.

Filmik bardzo szybko zdobył kilkaset tysięcy wyświetleń, a autorka podała nazwę sklepu, w którym zakupiła nową zdobycz. Jak się okazuje, był to Home Depot, znana amerykańska sieć sklepów. Niestety bardzo szybko skończyły im się zapasy tego rodzaju choinki, ludzie w komentarzach zaczęli pisać, że próbowali w kilku sklepach, ale nigdzie jej już nie ma.

Tylko dlaczego ta choinka stała się tak popularna? Chodzi o prostotę. Według komentarzy choinka, choć sztuczna, to wygląda, jakby była naturalna i jak twierdzą ludzie – nie potrzebuje nawet żadnych ozdób, by się świetnie prezentowała. Choinka posiada jedynie ledowe światełka na sobie, które można dodatkowo kontrolować dzięki bezpłatnej aplikacji i według wielu to jej wystarcza.

To dlatego ludzie zaczęli się masowo na nią rzucać – jest stosunkowo tania i nie trzeba jej dodatkowo dekorować i co więcej – wystarczy na wiele lat użytkowania. Jak jednak przystało na TikToka, ludzie zaczęli chwalić się nią w swoim domu i dodawać filmiki na specjalny hasztag „T27”.

DołączObserwuj
Więcej z TikTok