w

To jest ta bitwa taneczna pomiędzy Baxdelem, a Don Kasjo z Fame MMA

Podczas ogłaszania wyniku walki, na Fame MMA włodarz federacji miał coś w rodzaju pojedynku tanecznego z Don Kasjo.


To ogólnie jeden z pozytywniejszych i lepiej ocenianych momentów podczas całej gali. Przerywnik, który sprawił, że wiele osób wręcz domaga się takiej formuły w przyszłych walkach. Rzeczywiście zabawnie byłoby, gdyby Fame zorganizował coś takiego.

Zamiast walk w oktagonie, to bitwa taneczna między zawodnikami. Mogłoby to być całkiem zabawne patrząc na to, jak to wyglądało wczoraj i jak koniec końców pozytywne emocje wywołało wśród oglądających.

Bitwa taneczna na Fame MMA

Ten taniec spokojnie przejdzie do historii i będzie obecny w wielu różnych memach. Nie jest to nic dziwnego. Boxdel widać, że miał tutaj swój luz, którego obecnie tak bardzo mu brakuje. A Kasjo, to Kasjo.

Video

Na luzie zostanie to zapamiętane z tej gali. Finalnie wygrał Don Kasjo, który po walce przeprosił Boxdela, ale w kontekście ich relacji wiele się nie zmieniło. Boxdel na pewno ma sporo do przemyślenia i wydaje się, że przerwa od sieci może mu dobrze zrobić.

Powrót Don Kasjo był z kolei bardzo nierówny. Zyskał na konferencjach, ale sama walka nie do końca wyglądała tak, jak zawodnik zapowiadał. Pojedynek mimo wszystko był dość spokojny.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka