w

Friz przyznaje, że dał taki zakaz youtuberom znajdującym się w Ekipie

Friz przyznał podczas odcinka, że rzeczywiście youtuberzy znajdujący się w Ekipie mają pewien zakaz odnośnie poruszanych tematów.


Wiele mówiło się o tym, że członkowie Ekipy po prostu nie poruszają wybranych tematów. Tych, które mogą w jakiś sposób do nich wrócić. Faktycznie, w Genzie nie ma większych afer oprócz tych typowo koperkowych.

Wydaje się, że jednym z aspektów, który mocno na to wpływa jest fakt zakazu, jaki dostali członkowie Genzie, czy Ekipy od samego Friza. Youtuber przyznał, że faktycznie jest tam taka zasada.

Friz rzeczywiście dał zakaz

Youtuber, ale pewnie też i Ekipa jako taka unika wszelkich dram między innymi dlatego, że funkcjonuje tam zakaz mówienia o rzeczach, które mogą polaryzować społeczeństwo. To sprytny zabieg i jak mówi sam Karol, oni są od robienia rozrywki, a nie wdawania się w takie sprawy.

Video

Na pewno jest to mądre z perspektywy typowo biznesowej. Nikt nic im nie zarzuci, skoro na dane tematy się nie wypowiadają. Tak samo nie ma tam żadnych wstawek, które mogą w jakiś sposób nawiązywać do świata chociażby Fame.

To inny target, inni odbiorcy i inna społeczność polskiego Youtube. Doskonale to widać nawet po samej walce Murcix i Pauliny. Mowa tutaj o tej starszej ekipie, ale mimo wszystko mało kto w ogóle był tą walką specjalnie zainteresowany.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka