w

Twitch zbanował dyrektora ds. współprac partnerskich, który został oskarżony o nadużycia seksualne

Twitch zbanował dyrektora ds. związków partnerskich, który został oskarżony o nadużycia seksualne.


Bokhari, znany wśród społeczności Twitcha jako po prostu „Hassan” jest jednym z najbardziej znanych członków zespołu Twitcha. Nie codziennie zdarza się okazja do bycia świadkiem sytuacji, w której platforma streamingowa banuje własnego pracownika.

Póki co nie przedstawiono oficjalnego powodu zakazu dla Hassana, jednak wiele mówi się o sprawie z zarzutami związanymi z nadużyciami seksualnymi.

Co prawdopodobnie było powodem bana dla Hassana?

Według renomowanego informatora esportowego – Roda „Slashera” Breslau – zakaz Hassana może być potencjalnie powiązany z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne. Incydent na podstawie którego stawia się Bokhariemu zarzuty miał miejsce w czerwcu. Wtedy Twitch osobiście przeprowadził dochodzenie, które ujawniło zrzuty ekranu i zeznania wielu streamerów.

Zatrudniliśmy renomowaną stronę trzecią z do przeprowadzenia dokładnego i bezstronnego dochodzenia w sprawie zarzutów. Chociaż naszą polityką jest zachowanie poufności indywidualnych informacji o zatrudnieniu, dochodzenie zostało zakończone i podjęliśmy działania zgodnie z ustaleniami śledczego – powiedział Slasherowi anonimowy reprezentant platformy streamingowej.

Bardzo możliwe, że po zbanowaniu kanału Hassana, ten będzie się musiał również martwić o swoje zatrudnienie. Póki co nie wiemy czy dyrektor ds. współprac partnerskich jest jeszcze na swoim stanowisku.

W chwili obecnej nie ma żadnych komentarzy ani reakcji ze strony samych zainteresowanych. Mimo to, jak zwykle w tych sytuacjach, będziemy mogli się ich spodziewać już niebawem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka