w

21-godzinna transmisja speedrunnera sprawiła, że odbiło się to na jego zdrowiu. Wezwano ratownictwo medyczne

Speedrunner prowadził 21-godzinną transmisję na Twitchu. Niestety odbiło się to na jego zdrowiu aż za bardzo.


Wydawać by się mogło, że prowadzenie transmisji na Twitchu nie jest zbyt niebezpiecznym czy obciążającym zajęciem. Niestety zdarzają się przypadki, w których streamerzy najzwyczajniej w świecie przesadzają z ilością godzin, podczas których trwa transmisja i w ten sposób niszczą swoje zdrowie.

Świetnym przykładem jest tutaj speedrunner, który ewidentnie odczuwał kołatanie serca podczas transmisji, co doprowadziło do dość nieprzyjemnych konsekwencji.

Ratownictwo medyczne musiało udzielić pomocy streamerowi

“Linkus7” jest powszechnie znany ze swoich speedrunnów w seriach gier Super Mario oraz Legend of Zelda. Szczególnie w The Legend of Zelda: The Wind Waker HD posiada on liczne rekordy świata, dzięki którym stał się popularny. Obecnie streamer zamierza ukończyć Breath of the Wild w czasie krótszym, niż 20 godzin.

Oczywistym jest, że przed wykonaniem powyższego zadania, które sobie postawił, musi zrobić sobie zasłużoną przerwę. Podczas jednej ze swoich ostatnich 21-godzinnych transmisji dostał kołatania serca. Część osób uważa, że miał atak paniki w wyniku palpitacji, natomiast inni mówią, że powodem był skrzep krwi spowodowany wielogodzinnym streamem. Tak czy inaczej, streamer potrzebował pomocy ratownictwa medycznego.

Potwierdzono, że “Linkus7” jest bezpieczny i szybko wraca do zdrowia, zatem jego fani nie mają już żadnych obaw. Mimo wszystko musi on pamiętać o robieniu sobie przerw podczas swoich wielogodzinnych wyzwań.