w

Xayoo po pierwszym sparingu ma złamany nos. Jak skomentował to Nitro, jego przeciwnik?

Xayoo na pewno mocno przygotowuje się do swojej walki z Nitrem. To udowadnia chociażby jego ostatnie zdjęcie na Instagramie.


Praktycznie cały polski Twitch czeka na walkę Xayoo. I to już niezależnie od jego przeciwnika. Widać, że społeczność zgromadzona wokół XI bardzo mocno emocjonuje się Fame MMA i nadchodzącym pojedynkiem. Trudno się jednak temu dziwić, to właśnie do Xayoo należy rekord polski w liczbie widzów (w jednym momencie).

Nieoficjalnie było to 193 tysiące osób.

TOP 2 ma w tym momencie Izak, natomiast jego rekord pochodzi jeszcze z 2016 roku, wówczas udało mu się zgromadzić 128 tysięcy widzów.

Xayoo pokazuje, jak wygląda po sparingu

Xayoo zdecydowanie jest jedną z najważniejszych osób dla polskiego streamingu, która wszystko robi po swojemu, nie wpisując się w standardową pogoń za wyświetleniami i stałymi godzinami streamowania.

Streamer już jakiś czas temu podjął decyzję o walce w Fame MMA, a teraz przyszedł czas na pierwsze sparingi. Wczoraj Xayoo opublikował zdjęcie z podpisem:

de fejs of de fajt gejm

W sieci można znaleźć wiele różnych postów, memów z tym zdjęciem, ale tak naprawdę udowadnia ono jedno – Xayoo zdecydowanie nie dostaje żadnej taryfy ulgowej i będzie przygotowany na nadchodzącą walkę.

Co gorsze, Xayoo ma złamany nos, o czym mówił Nitro:

Do walki mimo wszystko dojdzie, zostało do niej około dwa tygodnie.