w

Były członek Ekipy Friza miał stosować przemoc wobec swojej dziewczyny. Para się rozstała

To dość zaskakujące informacje, które pojawiły się bez większego uprzedzenia. O tym związku nie mówiło się zbyt wiele, choć był w teorii publiczny.


W Internecie ponownie pojawiły się informacje o zerwaniu w świecie Youtube’a. Tym razem chodzi o byłego członka Ekipy, czyli Mixera. Tego, który jako jedyny zdecydował się odejść, co dzisiaj niekoniecznie mu pomaga.

Mixer kilkukrotnie próbował wrócić do sieci. Jego ostatnia aktywność była raczej niska, choć w pewnym sensie zapowiedział kolejny już powrót. Na jego Instagramie pojawiły się bowiem nowe zdjęcia.

Była dziewczyna Mixera ostrzega

Tymczasem w sieci pojawiły się ostrzeżenia od byłej dziewczyny youtubera. Ta pisze, że Mikołaj miał stosować wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Zawsze jednak w takich sytuacjach trzeba pamiętać, że jest to wypowiedź tylko jednej strony. Mixer na ten moment się do tego nie ustosunkował.

Prawdopodobnie to dopiero początek całej tej sprawy, wiele osób już zapewne nie pamięta o Mixerze, a to chyba jeden z gorszych sposób na to, by ponownie zwrócić na siebie uwagę.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube