w

Major Suchodolski nie żyje, znany między innymi przez Krzysztofa Konowicza

Jeżeli informacje przekazywane przez zaufane źródła są prawdziwe, to Major Suchodolski, znana postać ze świata internetu nie żyje.

@Aktualizacja

Prawdopodobna przyczyna śmierci – link.


Major Suchodolski był bardzo znaną postacią, głównie kojarzoną ze światem Internetu oraz Krzysztofem Kononowiczem. Wiele jego filmów, wypowiedzi pozostanie w Internecie na zawsze. Na oficjalnym kanale Majora pojawiła się smutna informacja o jego śmierci. Jeżeli ktoś kompletnie nie śledził Majora, to nadal publikował on materiały, ostatni z nich został dodany zaledwie 22 godziny temu.

Informacje o śmierci Wojciecha Suchodolskiego nie zostały potwierdzone przez służby, natomiast wszystkie profile powiązane z tym światem publikują te same informacje, włącznie z oficjalnym kanałem Majora.

W tym momencie nie wiadomo jeszcze co się dokładnie stało. Różne profile podają różne informacje na ten temat i niczego nie można traktować jako w 100% potwierdzonej informacji i warto mieć to na uwadze. Na pewno jest to smutny moment dla Internetu i całej społeczności.

Tak naprawdę więcej będzie wiadomo zapewne jutro, gdy podane zostanie to w oficjalny sposób. Ostatni film, jaki został dodany na kanale:

Video

DołączObserwuj
Więcej z Youtube