w

Narzeczony Nikity kieruje bardzo poważne oskarżenia w stronę “czarodzieja magicznego”

Szczególnie po ostatniej dramie na tego typu oskarżenia trzeba mieć bardzo mocne dowody. I być może narzeczony Nikity je posiada.


Narzeczony Nikity, który znany jest z tego, że… Jest narzeczonym Nikity opublikował poważne oskarżenia w stronę “magicznego czarodzieja”. Nie jest tak, że można podmieniać sobie nicki w ten sposób i liczyć na to, że przykładowo w sądzie nikt się nie skapnie, co pewnie Cameraboy doskonale wie.

W każdym razie, narzeczony Nikity opowiedział o sytuacji, w której mężczyzna miał wykorzystać młodą dziewczynę, zażywając z nią jakieś “magiczne substancje”.

“Magiczny czarodziej” miał to nagrywać

Ludzie bardzo mocno wątpią w tę historię. Szczególnie, że nie pokazano żadnych dowodów na poparcie tych słów. To po prostu opowieść, bez większych konkretów. Warto pamiętać, że wyrażanie się o kimś jako o magicznym czarodzieju i budowanie narracji, że wydarzyło się to w jakiejś baśni nie podziałałoby w kontekście ewentualnych konsekwencji.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@najlepsze.shoty22/video/7301828315751533857

I tak, ludzie w komentarzach piszą:

Jeżeli tak faktycznie było, to naturalnie ofiarom należy się odpowiednia pomoc i wsparcie i zdecydowanie nie należy tej sprawy lekceważyć. W tym momencie Cameraboy stawia się w roli osoby posiadającej wiedzę, która powinna zgłosić tego typu sprawy do odpowiednich służb.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube