w

Usunięty filmik Fagaty pokazuje zaskakującą osobę, z którą youtuberka “spędza czas”

Natan Marcoń podzielił się usuniętym filmem, jaki znalazł się u Fagaty. Faktycznie, to nagranie szybko się rozprzestrzenia.


To, co udostępnia Natan trzeba zawsze brać z dodatkowym dystansem. Szczególnie ostatnio, gdy na jego profilu pojawiają się wszelkiego rodzaju przeróbki. Ostatnio youtuber miał spięcie z Fagatą i najwyraźniej cały czas o tym pamięta.

Na jego profilu znalazł się bowiem film, który Fagata miała usunąć. Widać na nim youtuberkę i z innym influencerem. Dlaczego to zostało usunięte? Trudno powiedzieć. Na pewno ostatnio Fagata była na streamie tej konkretnej osoby pisząc jej, że właśnie jest na depilacji “pipki”.

Raczej niewiele osób pisze tego typu rzeczy losowym ludziom, którzy potem kończą streama.

Usunięty film Fagaty

Pojawiło się mnóstwo teorii na ten temat. Czy Fagata i influencer jakoś się ze sobą spotykają? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Szczególnie, że opis tego jest taki, a nie inny.

Video

Możliwe, że coś tutaj się zaczyna, ale nie jest to nic pewnego. Kim jest osoba na nagraniu? To Piotr Lizak, znany głównie z kanału Ebe Ebe. Jest to jednocześnie zawodnik Clout MMA, który walczył dla tej federacji już dwukrotnie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka