w

Pato przesunęli kolejną granicę. Kobieta prosiła na streamie, by przestali

Jeżeli ktoś sądzi, że tylko w Polsce na streamach dzieją się jakieś oderwane sytuacje, to nie. Tak nie jest.


Ostatnio pisaliśmy o śmierci na streamie. Tutaj ponoć również było blisko. Kobieta miała podczas tej transmisji zemdleć z wycieńczenia. Informacje są jednak bardzo mylne, tzn. jest wiele wersji tego, co tam się działo i dlaczego.

Mężczyzna, prawdopodobnie pod wpływem widzów i donejtów wyrządzał kobiecie krzywdę. To jakiś dziwny rodzaj transmisji, która finalnie została zbanowana. Podczas niej dochodziło już wcześniej do naprawdę odklejonych sytuacji typu czyszczenie sobie uszu wiertarką.

Widać, że są to niziny społeczne, maksymalne upadlanie człowieka. Gdyby ktoś się zastanawiał, do czego mogą zostać popchnięte tego typu transmisje, to właśnie do tego.

Kobieta na skraju

Mężczyźni z jakiegoś powodu uderzali kobietę sznurkiem, o ile był to w ogóle sznurek. Sceny te są naprawdę smutne. Do tej pory nie wiadomo, jaki był tego kontekst. To jedna z tych transmisji, na której po prostu nikt nie chce się znaleźć. Całość transmitowana, by pokazując patologię zbierać jak największą ilość donejtów.

Jeżeli ktoś uważa, że powinien to obejrzeć to tutaj jest fragment i to ten lżejszy. Losy kobiety nie są znane, gdyż działo się to za granicą. Transmisja odbywała się na Youtube, natomiast oczywiście została zbanowana, głównie po głosach ludzi na X.

Po tym streamie odbyło się jeszcze kilka w podobnym tonie, natomiast wszystkie były prędzej, czy później blokowane. Youtube bardzo szybko zaczął działać, bo o sprawie zrobiło się niesamowicie głośno za granicą.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube