w

Liza zgłoszona do prokuratury za słowa „biała p…do” podczas konferencji Fame MMA

Wygląda na to, że Liza będzie musiała się wytłumaczyć ze swoich słów, jakie padły podczas Fame MMA.


Liza, popularna influencerka z Ukrainy podczas konferencji nazwała Navcię, polską streamerką Twitch „białą p…zdą”. Określenie to spotkało się z ogromną falą krytyki. Wiadomo już, że sytuację tę będzie oceniał Sąd.

To w przypadku, gdy prokuratura uzna zgłoszenie za zasadne. O zgłoszeniu Lizy mówiono podczas dzisiejszej transmisji na żywo. Chociaż OMZRiK ma gdzieś tam przekonanie, że mogło to być ustawione. Wszyscy zainteresowani tym światem wiedzą, że raczej nie było.

Liza odpowie za te słowa

Jak można było usłyszeć podczas transmisji:

(…) w 100% przeanalizowaliśmy te materiały i doszliśmy do wniosku, że jest to zachowanie rasistowskie, prezentowane publicznie, oglądane przez tysiące młodych ludzi, dzieci i jako takie powinno zostać zgłoszone, penalizowane. Także my złożymy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w tej sprawie”

(…) tak samo zareagujemy w tej sytuacji. Uważamy, że to Sąd oceni, na ile szkodliwe społecznie było szkodliwe zachowanie tej Ukrainki. Na ile przekroczyła ona prawo i niezawistny Sąd wyda werdykt”

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/6634553600004125

Nie wiadomo, jak to będzie jeszcze wszystko wyglądało i czy Navcia będzie chciała faktycznie ciągnąć temat jako pokrzywdzona. Osoby na streamie mówiły o przesłuchaniu Fame MMA jako organizatorów. Chodzi tutaj o ewentualne ustawienie tego wyzwiska.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka