w

Polscy streamerzy doprowadzili na pół rozebraną dziewczynę do takiego stanu, że nie mogła ustać

Wczoraj miała miejsce transmisja, która została uruchomiona w jednym celu – żeby było o niej głośno.


Dwóch chłopaków sprowadziło do mieszkania dziewczynę. Ta w bardzo krótkim czasie wypiła na tyle, że nie była w stanie ustać na nogach. Zostało to wprost wykorzystane do „contentu”. Potem było tylko gorzej. Jeden z chłopaków zaczął wręcz panikować widząc, w jakim dziewczynie znalazła się stanie.

Kobietę próbowano wyrzucić z domu, ale ta nie dała rady nawet wyjść. Następnie przyszedł właściciel mieszkania i stream został zakończony w momencie, gdy streamerów wyrzucano. W tej sprawie jest wiele wątpliwości i domysłów. Wiele mówi się o wieku samej dziewczyny i środkach, jakie ponoć jej podano.

Fatalny stream

Jeżeli działy się takie rzeczy, to na myśl przychodzi tylko jedna ksywka streamera, który jak widać nadal robi tego typu rzeczy. Chodzi o Kawiaqa. Streamera, o którym nagrywał chociażby Konopski. Zorganizował on streama, na którym pojawiła się dziewczyna.

Ta wypiła bardzo dużo i w pewnym momencie, przy okazji grę w butelkę zdjęła część ubrań. Piła jednak dalej.

Video

W pewnym momencie osoby odpowiedzialne za tę transmisję zorientowały się, w jakim stanie jest dziewczyna. Zaczęła się wręcz panika, że coś może się dziewczynie stać. Szczególnie, że mówiła, że jej słabo.

Video

Dziewczyna potem się wywróciła i wiadomo, co zrobiła dalej (problemy żołądkowe). Streamem zaczęło się interesować coraz więcej ludzi. Między innymi na Wykopie przeprowadzono akcję poszukiwania tego konkretnego mieszkania, co się udało.

Video

Informacja o nim musiała dotrzeć do właściciela lokalu, który wszedł do mieszkania korzystając z własnych kluczy.

Video

Transmisja została tutaj wyłączona. Nie wiadomo na ten moment, co działo się dalej. Mowa jest ponoć o karetce, która ponoć zabrała dziewczynę. Osoby odpowiedzialne za stream miały zostać skonfrontowane z policją, ale trudno tutaj dojść do tego, co stało się dalej.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube