w

Youtuber wstawił swoje pożegnanie i odebrał sobie życie. 23-latek wyskoczył z 4 piętra

Youtuber zajmujący się Valorantem pisał, że życie go przygniotło. Ma wiele różnych, bardzo dużych problemów, z którymi nie umie sobie poradzić.


To dla społeczności Valoranta bardzo przykry moment. Jeden z youtuberów, który nagrywał nowości z gry odebrał sobie życie. Według policji, 23-latek wyskoczył z 4 piętra swojego budynku. Wcześniej na jego kanale pojawiły się bardzo stare filmy i pożegnanie.

SeLFlo miał 31 tysięcy subskrypcji. Nagrywał głównie Valoranta, a 2 dni temu dodał kilka filmów, które nagrał lata temu. Ostatni materiał zebrał ponad 300 tysięcy wyświetleń.

Pożegnanie na Twitterze

Swoje motywy SeLFlo wyjaśnił na Twitterze. Pojawia się tam wiele wątków, z których wynika, że youtuber nie widział już sensu w dalszej walce. Bycie pozytywnym człowiekiem nie sprawiło, że jego sytuacja uległa poprawie.

Dlatego podziękował wszystkim dobrym osobom na swojej drodze. Trudno sobie wyobrazić, co muszą czuć teraz bliscy youtubera, to bardzo smutna sytuacja.

https://www.twitlonger.com/show/n_1ss3bf7

Zawsze warto pamiętać, że naprawdę z każdej sytuacji jest wyjście. W Polsce funkcjonują tzw. “telefony zaufania”, na które można zadzwonić w razie kryzysowej sytuacji.